Y115-15-10J
Extended
Manufacturer
Shenzhen Yezhan Elec.
MFR.Part #
Y115-15-10J
JLCPCB Part #
C487919
Package
Plugin,P=15mm
Description
10mΩ 15W Current Sense Resistor Through-hole ±5% 插件,P=15mm Current Sense Resistors / Shunt Resistors