Y115-12.5-4.7J
Extended
Manufacturer
Shenzhen Yezhan Elec.
MFR.Part #
Y115-12.5-4.7J
JLCPCB Part #
C695795
Package
Plugin,P=12.5mm
Description
15W 4.7mΩ Current Sense Resistor Through-hole ±5% 插件,P=12.5mm Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS