Y110-15-12.5J
Extended
Manufacturer
Shenzhen Yezhan Elec.
MFR.Part #
Y110-15-12.5J
JLCPCB Part #
C695788
Package
Plugin,P=15mm
Description
10W 12.5mΩ Current Sense Resistor Through-hole ±5% 插件,P=15mm Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS