Y110-15-28J
Extended
Manufacturer
Shenzhen Yezhan Elec.
MFR.Part #
Y110-15-28J
JLCPCB Part #
C782068
Package
Plugin,P=15mm
Description
10W 28mΩ Current Sense Resistor Through-hole ±5% 插件,P=15mm Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS