KH-A3961-08AB
MFR.Part #
KH-A3961-08AB
JLCPCB Part #
C7541824
Package
SMD,P=3.96mm
Description
-25℃~+85℃ 1 11.75mm 1x8P 250V 3.69mm 7A 8 8P 9.3mm Brass LCP Surface Mount,Vertical Tin UL94V-0 SMD,P=3.96mm Wire To Board Connector ROHS