KH-A3961-04AB
MFR.Part #
KH-A3961-04AB
JLCPCB Part #
C7541820
Package
SMD,P=3.96mm
Description
-25℃~+85℃ 1 11.75mm 1x4P 250V 3.69mm 4 4P 7A 9.3mm Brass LCP Surface Mount,Vertical Tin UL94V-0 SMD,P=3.96mm Wire To Board Connector ROHS