KH-A2508-08A
MFR.Part #
KH-A2508-08A
JLCPCB Part #
C7541719
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1x8P 2.5mm 250V 3A 6.4mm 8 8.8mm 8P Brass PA46 Through Hole Tin UL94V-0 Plugin,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS