KH-A2504-15A
MFR.Part #
KH-A2504-15A
JLCPCB Part #
C18186371
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1 15 15P 1x15P 2.54mm 250V 3A 6.35mm 7.1mm Brass PA66 Through Hole Tin UL94V-0 Plugin,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS