SMCJ64CA
Extended
Manufacturer
Shenzhen Jinkaisheng Elec
MFR.Part #
SMCJ64CA
JLCPCB Part #
C5267360
Package
SMC(DO214AB)
Description
1.5kW 103V 14.6A@10/1000us 1uA 64V 71.1V Bidirectional TVS SMC(DO214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS