SMCJ130CA
Extended
Manufacturer
Shenzhen Jinkaisheng Elec
MFR.Part #
SMCJ130CA
JLCPCB Part #
C5267366
Package
SMC(DO214AB)
Description
1.5kW 130V 144V 1uA 209V 7.2A Bidirectional TVS SMC(DO214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS