SMAJ51CA
Extended
Manufacturer
Shenzhen Jinkaisheng Elec
MFR.Part #
SMAJ51CA
JLCPCB Part #
C5267304
Package
SMA
Description
-55℃~+150℃ 1uA 4.9A@10/1000us 400W 51V 56.7V 82.4V Bidirectional TVS SMA ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS