JK250-100U
Extended
Manufacturer
Shenzhen Jinkaisheng Elec
MFR.Part #
JK250-100U
JLCPCB Part #
C5183882
Package
Plugin,P=5.1mm
Description
-40℃~+85℃ 100mA 10Ω 1W 1s 200mA 20Ω 3A 60V 7.8mm 插件,P=5.1mm Resettable Fuses ROHS