JK250-080U
Extended
Manufacturer
Shenzhen Jinkaisheng Elec
MFR.Part #
JK250-080U
JLCPCB Part #
C355373
Package
Plugin,P=5.1mm
Description
-40℃~+85℃ 12Ω 160mA 1W 33Ω 3A 400ms 60V 7.4mm 80mA 插件,P=5.1mm Resettable Fuses ROHS