JEN1006-9V-C
MFR.Part #
JEN1006-9V-C
JLCPCB Part #
C2982310
Description
-55℃~+125℃ 1 100W 10V 15pF 200nA 20V 5A 9V Bidirectional ESD IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5 DFN1006-2 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS