ASMD0805-050-24V
MFR.Part #
ASMD0805-050-24V
JLCPCB Part #
C2982262
Description
-40℃~+85℃ 1.1mm 1.5mm 100A 100ms 100mΩ 1A 2.2mm 24V 500mA 500mW 850mΩ 0805 Resettable Fuses ROHS