DK5V120R15M
MFR.Part #
DK5V120R15M
JLCPCB Part #
C3013881
Package
SM-10
Description
-40℃~+150℃ 120V 150kHz 15mΩ 200ns 500ns 50ns Built-in DCM、CCM、QR Flyback SM-10 Synchronous Rectifier Controllers ROHS