TT2401MAX
Extended
Manufacturer
Shenzhen JingYang
MFR.Part #
TT2401MAX
JLCPCB Part #
C5156691
Package
DFN0603-2L
Description
1 100nA 24V 26V 40V 4pF Bidirectional ESD IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 DFN0603-2L ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS