TNM01K100MX
Extended
Manufacturer
Shenzhen JingYang
MFR.Part #
TNM01K100MX
JLCPCB Part #
C6423776
Package
SOT-223
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 100V 100mΩ@10V 15pF@50V 1V 330pF@50V 350mW 3A 5.2nC@10V 88pF N-Channel SOT-223 MOSFETs ROHS