SMCJ20CAX
Extended
Manufacturer
Shenzhen JingYang
MFR.Part #
SMCJ20CAX
JLCPCB Part #
C3038087
Package
SMC
Description
-55℃~+150℃ 1 1.5kW@10/1000us 20V 25.5V 32.4V 46.3A 5uA Bidirectional SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS