SMB15J13CAX
Extended
Manufacturer
Shenzhen JingYang
MFR.Part #
SMB15J13CAX
JLCPCB Part #
C7433984
Package
SMB
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 13V 15.9V 1uA 21.5V 69.8A@10/1000us Bidirectional TVS SMB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS