SMAJ26CAX
Extended
Manufacturer
Shenzhen JingYang
MFR.Part #
SMAJ26CAX
JLCPCB Part #
C5307973
Package
SMA
Description
-55℃~+155℃ 26V 33.2V 400W 42.1V 5uA 9.5A TVS SMA ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS