S4MF18AX
Extended
Manufacturer
Shenzhen JingYang
MFR.Part #
S4MF18AX
JLCPCB Part #
C6423782
Description
-55℃~+150℃ 13.7A@10/1000us 18V 22.1V 29.2V 400W@10/1000us 5uA IEC 61000-4-2 Unidirectional SOD-123FL ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS