P1500SCX
Extended
Manufacturer
Shenzhen JingYang
MFR.Part #
P1500SCX
JLCPCB Part #
C5380427
Package
SMB
Description
140V 150mA 180V 2.2A 4V 5uA 85pF SMB Semiconductor Discharge Tubes (TSS) ROHS