JY1117E33AX
Extended
Manufacturer
Shenzhen JingYang
MFR.Part #
JY1117E33AX
JLCPCB Part #
C3038113
Package
SOT-223-4
Description
-40℃~+125℃@(Tj) 1 1.4V@(1A) 12V 1A 3.3V 70dB@(120Hz) Fixed Over Current Protection、Over Temperature Protection Positive SOT-223-4 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS