SMBJ30CA
Extended
Manufacturer
Shanghai Prisemi Elec
MFR.Part #
SMBJ30CA
JLCPCB Part #
C918851
Package
SMB
Description
12.4A 1uA 30V 36.8V 48.4V 600W@10/700us Bidirectional TVS SMB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS