SMAJ18CA
Extended
Manufacturer
Shanghai Prisemi Elec
MFR.Part #
SMAJ18CA
JLCPCB Part #
C226256
Package
SMA
Description
-55℃~+150℃ 13.7A 18V 1uA 22.1V 29.2V 400W@10/1000us Bidirectional TVS SMA ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS