PTVSHC3N15VU
Extended
Manufacturer
Shanghai Prisemi Elec
MFR.Part #
PTVSHC3N15VU
JLCPCB Part #
C312226
Package
DFN2x2-3L
Description
1 15V 17.5V 1uA 22V、29V 4.4kW@8/20us 800pF IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DFN2x2-3L ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS