CN240A60
Extended
Manufacturer
Sensata Tech
MFR.Part #
CN240A60
JLCPCB Part #
C5972536
Package
SIP-4
Description
1 Form A (SPST-NO) 24V~280V 2A No SIP-4 Solid State Relays (Triac Output) ROHS