S1C17W36F001100-40
Extended
Manufacturer
Seiko Epson
MFR.Part #
S1C17W36F001100-40
Description
-40℃~+85℃ 1.2V~3.6V 12bit 16 Bit 16KB 384KB 4.2MHz 52 Built-in FLASH S1C17 - Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS