C-2 96.0000K-P:PBFREE
Extended
Manufacturer
Seiko Epson
MFR.Part #
C-2 96.0000K-P:PBFREE
JLCPCB Part #
C1669736
Package
DT-26
Description
-10℃~+60℃ 11pF 12kΩ 96kHz ±100ppm DT-26 Crystals ROHS