C-2 76.8000K-P:PBFREE
Extended
Manufacturer
Seiko Epson
MFR.Part #
C-2 76.8000K-P:PBFREE
JLCPCB Part #
C6756459
Package
DT-26
Description
-10℃~+60℃ 11pF 20kΩ 76.8kHz ±100ppm DT-26 Crystals ROHS