C-2 40.0000K-P:PBFREE
Extended
Manufacturer
Seiko Epson
MFR.Part #
C-2 40.0000K-P:PBFREE
JLCPCB Part #
C6133241
Package
DT-26
Description
-10℃~+60℃ 11pF 20kΩ 40kHz ±100ppm DT-26 Crystals ROHS