SE809-LF-2.63V
Extended
Manufacturer
Seaward Elec
MFR.Part #
SE809-LF-2.63V
JLCPCB Part #
C115754
Package
SOT-23
Description
0℃~+85℃@(TA) 1 2.63V 240ms 2V~5.5V Active Low No No Open Drain Power Supervisor SOT-23 Supervisor and Reset ICs ROHS