SE809-HF-2.93V
Extended
Manufacturer
Seaward Elec
MFR.Part #
SE809-HF-2.93V
JLCPCB Part #
C220483
Package
SOT-23
Description
0℃~+85℃ 1 150ms 2.93V 2V~5.5V 7uA Active Low Voltage Monitor SOT-23 Supervisor and Reset ICs ROHS