9AS7A240
Extended
Manufacturer
Schneider
MFR.Part #
9AS7A240
Description
-40℃~+40℃ 10ms 20ms 240V 28V@DC、277V@AC 30A One set changeover: 1C (SPDT - changeover) Silver Alloy - Power Relays ROHS