RN202-0.3-02-12M
Extended
Manufacturer
Schaffner
MFR.Part #
RN202-0.3-02-12M
Description
-40℃~+100℃ 1.1Ω 1.5kV 12mH@10kHz 300V 300mA - Common Mode Filters ROHS