RN116-0.8-02-27M
Extended
Manufacturer
Schaffner
MFR.Part #
RN116-0.8-02-27M
Description
-40℃~+100℃ 1.5kV 2 27mH@10kHz 300V 370mΩ 800mA - Common Mode Filters ROHS