RN114-2.5-02-3M3
Extended
Manufacturer
Schaffner
MFR.Part #
RN114-2.5-02-3M3
Description
-40℃~+100℃ 1.5kV 2 2.5A 3.3mH@10kHz 300V 63mΩ - Common Mode Filters ROHS