RD8147-25-1M3
Extended
Manufacturer
Schaffner
MFR.Part #
RD8147-25-1M3
Description
-25℃~+110℃ 1.3mH@1kHz 2.5kV 25A 4 5.05mΩ 600V 850V - Common Mode Filters ROHS