RC212-0.7-4M7
Extended
Manufacturer
Schaffner
MFR.Part #
RC212-0.7-4M7
Description
-40℃~+125℃ 2 250V 4.7mH@10kHz 440mΩ 700mA - Common Mode Filters ROHS