RB8522-50-0M8
Extended
Manufacturer
Schaffner
MFR.Part #
RB8522-50-0M8
Description
-40℃~+125℃ 1.7mΩ 1kV 2 50A 600V 750uH@1kHz - Common Mode Filters ROHS