EV20-0.5-02-18M
Extended
Manufacturer
Schaffner
MFR.Part #
EV20-0.5-02-18M
Description
-25℃~+100℃ 18mH@10kHz 2 250V 2kV、3kV 500mA 725mΩ - Common Mode Filters ROHS