EH35-5.0-02-3M6
Extended
Manufacturer
Schaffner
MFR.Part #
EH35-5.0-02-3M6
Description
-25℃~+100℃ 2 250V 2kV、3kV 3.6mH@10kHz 33mΩ 5A - Common Mode Filters ROHS