EH24-0.5-02-44M
Extended
Manufacturer
Schaffner
MFR.Part #
EH24-0.5-02-44M
Description
-25℃~+100℃ 1.25Ω 2 250V 2kV、3kV 44mH@10kHz 500mA - Common Mode Filters ROHS