SI-3120KM
Extended
Manufacturer
Sanken Elec
MFR.Part #
SI-3120KM
JLCPCB Part #
C7080220
Package
TO-252-5
Description
-20℃~+100℃@(Tj) 1 12V 1A 25V 66dB@(120Hz) Fixed Over Current Protection、Over Temperature Protection Positive TO-252-5 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS