SCE90AA160
Extended
Manufacturer
SanRex Corporation
MFR.Part #
SCE90AA160
Description
-40℃~+130℃ 1 Unidirectional Thyristor and 1 Diode 1.6kV 100mA 140A 160mA 2.5V - Thyristors (SCR)/Modules ROHS