SCE110AA160
Extended
Manufacturer
SanRex Corporation
MFR.Part #
SCE110AA160
Description
-40℃~+130℃ 1 Unidirectional Thyristor and 1 Diode 1.6kV 100mA 160mA 172A 2.5V - Thyristors (SCR)/Modules ROHS