DF75LA160
Extended
Manufacturer
SanRex Corporation
MFR.Part #
DF75LA160
Description
-40℃~+150℃@(Tj) 1.3V@75A 1.6kV 1kA 75A 8mA@1600V Three-Phase Rectifier - Bridge Rectifiers ROHS