DF60LB160
Extended
Manufacturer
SanRex Corporation
MFR.Part #
DF60LB160
Description
-40℃~+150℃@(Tj) 1.3V@60A 1.6kV 60A 800A 8mA@1600V Three-Phase Rectifier - Bridge Rectifiers ROHS