DF30NA160F1
Extended
Manufacturer
SanRex Corporation
MFR.Part #
DF30NA160F1
JLCPCB Part #
C17203840
Package
SIP-5
Description
-40℃~+150℃@(Tj) 1.2V@30A 1.6kV 14mA@1600V 30A 400A Three-Phase Rectifier SIP-5 Bridge Rectifiers ROHS